Клуб російського мільярдера сенсаційно обіграв «Арсенал» у Лізі чемпіонів

08:24, 26 лютого 2015

Футбольний клуб «Монако», який належить російському мільярдерові Дмитру Риболовлєву, обіграв на виїзді лондонський «Арсенал». Перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між цими командами завершився з рахунком 3:1 на користь «Монако».

Рахунок у матчі під завісу першого тайму відкрили гості завдяки зусиллям Жоффрея Кондогбіа і одразу ж подвоїли його після перерви.

До фінального свистка гравці «Монако» впевнено вели 2:0, однак вже у додатковий час отримали гол у власні ворота. Монегаски не розгубились і на останніх хвилинах матчу забили третій гол - відзначився Яннік Феррейра-Карраса.

Команда Арсена Венгера, який колись здобув перший чемпіонський титул з «Монако», а тепер зазнав розгромної поразки від своєї колишньої команди, зможе дати бій монегаскам 17 березня у Монако.

Нагадаємо, у паралельном матчі гравці леверкузенського «Баєра» мінімально здолали віце-чемпіона минулого сезону Ліги чемпіонів, мадридське «Атлетіко».