«Компанія Ензим» влаштувала для дітей майстер-клас «Весела пекарня»

11 вересня

Майстер-клас для дітей «Весела пекарня» влаштувала «Компанія Ензим» на щорічному «Святі Хліба» в Шевченківському гаю. Смаколики випікали майже дві сотні хлопчиків і дівчаток.

«Я навчилася правильно випікати булочки, дізналась, який цукор давати, дріжджі. В мене булочки з сиром і повидлом», – поділилась учасниця майстер-класу, 8-річна Мілана.

Генеральним партнером свята вкотре є «Компанія Ензим» – торгова марка «Львівські дріжджі». Саме її продукція забезпечує майже 70% промислового хлібопечення України.

«Ензим» насправді гордий бути у витоків цього свята, гордий його підтримувати вже стільки років». «Святу Хліба» вже дійсно 12 років і це, напевно, один зі «старожилів» у Львові такого роду свят і фестивалів. Ми – компанія, яка дуже швидко розвивається. Але нашою базою є традиційний продукт «Львівські дріжджі», який є серцем практично будь-якої хлібини в Україні», – сказала генеральна директорка «Компанії Ензим» Олена Вовк.

В межах «Свята Хліба» відбувся розіграш двох хлібопечей серед чоловіків, які змагались у виготовленні прецлів і булочок. Саму подію у Львові організовують вже 12 рік поспіль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
У Львові назвали найкращі книги 25 Book Forum
Головні новини Львова за 20 вересня
Люди, які напали на палац культури у Львові, «засвітились» на відео з камер спостереження
Широка Помісна коаліція
Верховна Рада обрала 14 нових членів ЦВК
СБУ проводить обшуки в компанії «ПБС» та у ресторанах на Буковелі
Група праворадикалів захопила палац культури у Львові, щоб зірвати неіснуючі «фашистські заходи»
У Львові 71 будинок залишився без гарячої води
Петицію про будівництво сміттєпереробного заводу у Львові підтримав лише 31 депутат міськради
Верховна Рада підтримала поправки до Конституції щодо євроатлантичного курсу України