Компанія Ryanair запровадила обмеження на перевезення ручного багажу

Зміни набудуть чинності цьогоріч в листопаді

25 серпня

Від 1 листопада 2018 року авіакомпанія Ryanair змінить правила провезення ручного багажу на борту своїх літаків. Нові правила стосуватимуться всіх бронювань квитків, зроблених з 1 вересня 2018 року, пише avianews.

Після 1 листопада пасажири, які захочуть взяти з собою ручний багаж габаритами 55х40х20 см і вагою до 10 кг, зможуть це зробити, лише сплативши послугу пріоритетної посадки вартістю 6 євро (валізу або інший багаж буде можна взяти в салон) або багажний збір 8 євро (ручні валізи, пакунки та інше здається в багаж) під час бронювання квитка.

Якщо послуги оплачуватимуть після покупки квитка, їхня вартість збільшиться до 8-ми і 10-ти євро відповідно.

Пасажири, які не сплатять пріоритетну посадку, матимуть можливість провозити безкоштовно тільки один невеликий предмет ручного багажу.

Габарити такого предмета, який можна буде брати в салон літака, збільшаться з 35х20х20 см до 40х20х25 см. При цьому нові контрольні рамки в аеропортах будуть з запасом на предмети з габаритами до 42х20х30 см.

У Ryanair зміну умов провезення речей аргументували тим, що поточна політика щодо ручної поклажі призводить до затримок і не дозволяє забезпечити короткі 25-хвилинні розвороти літаків між рейсами.

Нині ірландський лоукостер дозволяє всім пасажирам безкоштовно провозити з собою основний предмет ручного багажу з габаритами до 55х40х20 см і вагою до 10 кг і особисту річ з габаритами до 35x20x20 см без обмеження у вазі. Однак основний предмет ручного багажу пасажирів, які сплатили за послугу пріоритетної посадки, перевозять безкоштовно в багажному відсіку літака.

До слова, раніше компанія Ryanair внесла зміни у час відправлення і прибуття своїх рейсів в аеропорт «Бориспіль». Відповідно до даних системи бронювання лоукостера, більшість рейсів відправлятимуться і прилітатимуть не в піковий для головного столичного аеропорту час.

23 березня було укладено контракт між Ryanair і аеропортами «Бориспіль» і «Львів». Рейси виконуватимуть за 10-ма напрямками з Києва і за п’ятьма напрямками зі Львова. Старт польотів заплановано на жовтень 2018 року.

Раніше інший лоукостер Wizz Air заборонив безкоштовно брати з собою ручний багаж до салону літака. Тепер для цього доведеться додатково купувати пакет Wizz Priority.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Головні новини Львова за 21 вересня
Чорна декада для Росії
РАГУlive. Випуск за 21 вересня
На Тернопільщині понад 250 людей отруїлися після обробки полів хімікатами
«Ми з вами віримо, що прокурор не отримує зарплату від криміналітету?»
Помер колишній прем'єр-міністр України Віталій Масол
Львівська мерія дозволила інспекторам штрафувати порушників паркування по фото
Петро Порошенко подав позов проти ВВС за наклеп
До Львова прибули перші безкоштовні бейбі-бокси
СБУ затримала організатора постачання військового обладнання до Росії