Конкурсне призначення керівників медустанов суттєво покращить надання послуг мешканцям Львівщини

23 лютого 2018

Усі керівники комунальних закладів мають призначатися на конкурсній основі. Причому конкурси мають бути абсолютно прозорими, із громадським обговоренням.

Чому ми у Львівській облраді зійшлися на такому варіанті? Комунальні заклади – це не приватна власність того чи іншого керівника. Це власність громади. І тому очолювати їх мають найкращі фахівці.

Минулого року ми практично завершили конкурси і призначили керівників у заклади культури. І вже сьогодні маємо перші позитивні результати – важко не помітити, яке нове дихання отримали, до прикладу, Дім Франка у Львові чи музей у Нагуєвичах.

Уже найближчим часом розпочнеться серія публічних конкурсів на посади керівників медустанов. В області є очільники, що керують закладами по два-три десятки років. Якщо їхня робота успішна, то, я переконаний, що представники влади, трудовий колектив і представники громадськості підтримають таких керівників, незалежно від стажу роботи. Коли ж людина просто обіймає посаду, вважаючи лікарню чи поліклініку мало не своєю вотчиною, і не встигає за вимогами часу, то очевидно, що на його місце має прийти новий ініціативний фахівець.

Свідомий того, що будуть гострі дискусії та суперечки. Але й це вважаю корисним, бо лише в публічних дебатах може народитися розуміння, яке допоможе прийняти оптимальне кадрове рішення. Дуже добре, що в цьому питанні є спільна позиція ЛОР, ЛОДА і громадськості – запроваджуючи зміни, відчуваємо колосальний спротив системи, проте справа рухається.

Наше завдання вдосконалити систему медицини. Це – вимога часу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Вдові загиблого в АТО бійця не дали виступити з нагоди Дня Злуки у Львові
Чи можна критикувати Порошенка, Бандеру і сучасну історичну політику
Журналісти показали могилу сина Януковича в окупованому Севастополі
ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ