Конкурсне призначення керівників медустанов суттєво покращить надання послуг мешканцям Львівщини

23 лютого

Усі керівники комунальних закладів мають призначатися на конкурсній основі. Причому конкурси мають бути абсолютно прозорими, із громадським обговоренням.

Чому ми у Львівській облраді зійшлися на такому варіанті? Комунальні заклади – це не приватна власність того чи іншого керівника. Це власність громади. І тому очолювати їх мають найкращі фахівці.

Минулого року ми практично завершили конкурси і призначили керівників у заклади культури. І вже сьогодні маємо перші позитивні результати – важко не помітити, яке нове дихання отримали, до прикладу, Дім Франка у Львові чи музей у Нагуєвичах.

Уже найближчим часом розпочнеться серія публічних конкурсів на посади керівників медустанов. В області є очільники, що керують закладами по два-три десятки років. Якщо їхня робота успішна, то, я переконаний, що представники влади, трудовий колектив і представники громадськості підтримають таких керівників, незалежно від стажу роботи. Коли ж людина просто обіймає посаду, вважаючи лікарню чи поліклініку мало не своєю вотчиною, і не встигає за вимогами часу, то очевидно, що на його місце має прийти новий ініціативний фахівець.

Свідомий того, що будуть гострі дискусії та суперечки. Але й це вважаю корисним, бо лише в публічних дебатах може народитися розуміння, яке допоможе прийняти оптимальне кадрове рішення. Дуже добре, що в цьому питанні є спільна позиція ЛОР, ЛОДА і громадськості – запроваджуючи зміни, відчуваємо колосальний спротив системи, проте справа рухається.

Наше завдання вдосконалити систему медицини. Це – вимога часу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Урочисте відкриття львівського 25 Book Forum перенесли спеціально для президента
Петро Порошенко запізнився на урочисте відкриття 25-го Book Forum у Львові на 50 хв.
25 книжок 25-го Форуму видавців
УПЦ МП пригрозила «мирною громадянською непокорою» після надання автокефалії УПЦ
У рейсовому автобусі українець намагався ввезти з Польщі майже 80 кг макової соломки
Від Порошенка до Петриненка
За минулу добу на Донбасі загинули двоє українських військових
Головні новини Львова за 18 вересня
ЄСПЛ зобов'язав владу утриматися від доступу до будь-яких даних з телефону Наталії Седлецької
Як Ленін українізовував Крим