Корчинський: без штурмів і страждань перемоги не буде

15:45, 30 грудня 2013

Лідер партії «Братство» Дмитро Корчинський вважає, що протест повинен або здійснювати насильство проти режиму, або терпіти насильство з боку режиму. Причому, стверджує він, і перше, і друге буває ефективним.

Про це Корчинський написав на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

«Пікетування Межигір'я завжди має завершуватися побиттям пікетувальників, інакше воно недоцільне. Як це не цинічно звучить, поранення Тетяни Чорновол принесло більше користі Майдану, ніж всі пікетування, які обійшлися без жертв», - заявив лідер «Братства».

«Впроваджувати тактику мучеництва, змушувати «Беркут» бити. Якщо ні штурмів, ні страждань - перемога неможлива. Те, що жоден з лідерів опозиції досі не загинув під час ненасильницького спротиву, відсуває час повалення режиму», - додав Корчинський.

На його думку, Майдан треба утримувати, оскільки «тривалість породжує нову якість».

«Добре, що розширюється протестний арсенал (автомайдани, завітання на помешкання владоможців, тощо), цього треба ще більше. Всі розмови за доцільність згортання Майдану, перерви в його роботі треба присікати», - наголосив Корчинський.

За його словами, журналісти повинні сприяти пере форматуванню парламентської опозиції, оскільки народ не довіряє їй, але об’єктивно зацікавлений в її успіхах.

«На перші ролі мають висунутися «УДАР» та «Свобода». «Батьківщина» занадто обтяжена зрадами та нечистоплотністю, вона є слабкою ланкою», - вважає лідер «Братства».

«Кличко досі не проголошений єдиним кандидатом від опозиції, бо інші члени опозиційної трійки прагнуть виторгувати собі якомога більші поступки з його боку. Цими поступками він послаблюється. Майдан має через голови Яценюка і Тягнибока проголосити Кличка єдиним кандидатом вже в новорічну ніч», - резюмував Корчинський.

Нагадаємо, лідер партії «Братство» Дмитро Корчинський оголошений в міжнародний розшук.

5 грудня заступник прокурора Києва Сергій Софієв заявив, що Корчинському пред'явлено підозру за статтею Кримінального кодексу України щодо організації масових заворушень на вул.Банковій 1 грудня.

1 грудня в Києві сталися сутички учасників масових акцій з правоохоронцями на вул. Банковій неподалік від адміністрації президента. В результаті дій з обох сторін постраждало десятки правоохоронців, журналістів, мітингувальників.

Представники опозиції стверджували, що кордон міліції атакували підкуплені владою провокатори, щоб спровокувати силовий варіант розгону акції. При цьому на вулиці перебувало багато мирних учасників акції, які не брали активної участі у протистояннях, але виявилися серед постраждалих під час зачистки.