Котеджне містечко «Провесінь» – мальовничий куточок поряд із центром Львова

3 вересня

Мальовничий куточок затишку зовсім поряд із центром Львова. Котеджне містечко «Провесінь» – це амбітний проект для справжніх поціновувачів сімейного комфорту.

«Ми запланували на цій території біля 200 котеджів з цими земельними ділянками, будуть ще спарені котеджі ближче до вулиці Тракт Глинянський. А також будуть ще багатоповерхівки», – розповів Тарас Квасниця, директор ТзОВ «Провесінь-Агроінвест».

Перші родини вже оселились у своїх казкових будинках.

«Я хотіла, щоб діти мали таке дитинство на вулиці, щоб можна було виїхати на велосипеді кататись, копати м’яч в себе на подвір’ї. Для нас це був найбільш оптимальний варіант і по ціні, і по місцю знаходження», – сказала Андріана, мешканка котеджного містечка «Провесінь».

«Мені особисто сподобалась сама якість будівництва. Виконано всі роботи дуже добре, перепровіряли з рядом підрядників і насправді всі запевнили, що це якісне будівництво. Для мене, як для чоловіка, це було головним фактором, тому що будинок має бути надійним, міцним і стояти багато багато років», – зазначив мешканець котеджного містечка «Провесінь» Маркіян.

Котеджі площею від 150 до 220 квадратів отримують милозвучні назви на зразок «Пролісок», «Барвінок», «Жайворонок», «Ластівка». Усі будинки обладнані водо-, електро- та газопостачанням, мають опалення та каналізацію.

«Цей будинок найкращий з усіх будинків, які тут є», – поділився син подружжя Маркіян.

До послуг мешканців котеджного містечка також комплекс із трьох озер для приємного відпочинку та дозвілля.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
У нічній ДТП в Івано-Франкове загинули троє військових Академії сухопутних військ
Не жива, і не штучна
Епіфаній під час першої літургії пом’янув всіх предстоятелів церков, крім російського Кирила
ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ