Козловський викупив у мерії 4-поверховий будинок у центрі Львова за 16,9 млн грн

Конкурувати з Григорієм Козловським намагався відомий київський банкір В’ячеслав Юткін

11 вересня

У вівторок, 11 вересня, управління комунальної власності Львівської міськради провело аукціон з продажу 4-поверхового будинку на вул. Петра Дорошенка, 37. Переможцем аукціону стало ТзОВ «Холдинг «Гранд Готель», яке запропонувало найвищу ціну – 16,9 млн грн.

На аукціон виставили нежитлове приміщення підвалу, першого, другого, третього та четвертого поверху будинку загальною площею 812,6 м2. Всього в аукціоні взяли участь 13 компаній та бізнесменів, що змагались за право придбати будинок у центрі міста.

Найближчим конкурентом ТзОВ «Холдинг «Гранд Готель» було ТОВ «Марія» (бенефіціарний власник В’ячеслав Юткін). Київський банкір В’ячеслав Юткін є інвестором готелю «BANKHOTEL», який у червні офіційно відкрили на вул. Листопадового Чину у Львові. Власником ТзОВ «Холдинг «Гранд Готель» є відомий львівський бізнесмен і депутат Львівської міськради Григорій Козловський.

За купівлю будинку на вул. Петра Дорошенка, 37 ТзОВ «Холдинг «Гранд Готель» запропонувало 16932250 грн ($744,7/м2). Фінальна сума лише на 100 грн перевищила останню пропозицію ТОВ «Марія». Загалом під час аукціону ціна лоту зросла у 2,5 рази від стартової ціни.

Нагадаємо, що управління комунального майна Львівської міськради уже намагалось продати будинок на вул. Петра Дорошенка, 37. Перший етап аукціону не відбувся через відсутність охочих придбати нерухомість. Відповідно до умов продажу майна в системі ProZorro, стартову ціну лоту знизили вдвічі: з 13,3 млн грн до 6,7 млн грн.

Нещодавно ТзОВ «Холдинг «Гранд Готель» купило також підвал на площі Ринок, 31 за 5 млн грн. Григорій Козловський є співвласником відомої будівельної компанії Avalon Inc. Йому належать готелі «Гранд Готель» та «Святослав», а також низка популярних львівських ресторанів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Домоуки
Львів оголосив тендер на електронний квиток для оплати проїзду у міському транспорті
Біла сомалізація України
У Львові група молодиків розтрощила заклад гральних автоматів, всіх затримали
РАГУlive. Випуск за 16 листопада
Головні новини Львова за 16 листопада
Львівських комунальників оштрафували на 670 тис. грн за нелегальних працівників
У львівської маршрутки під час руху відпали задні колеса. Інцидент потрапив на відео
Київський бізнесмен власним коштом вивіз з Дрогобича 36 тонн сміття
Усе для дітей