Козловський викупив у мерії 4-поверховий будинок у центрі Львова за 16,9 млн грн

Конкурувати з Григорієм Козловським намагався відомий київський банкір В’ячеслав Юткін

11 вересня

У вівторок, 11 вересня, управління комунальної власності Львівської міськради провело аукціон з продажу 4-поверхового будинку на вул. Петра Дорошенка, 37. Переможцем аукціону стало ТзОВ «Холдинг «Гранд Готель», яке запропонувало найвищу ціну – 16,9 млн грн.

На аукціон виставили нежитлове приміщення підвалу, першого, другого, третього та четвертого поверху будинку загальною площею 812,6 м2. Всього в аукціоні взяли участь 13 компаній та бізнесменів, що змагались за право придбати будинок у центрі міста.

Найближчим конкурентом ТзОВ «Холдинг «Гранд Готель» було ТОВ «Марія» (бенефіціарний власник В’ячеслав Юткін). Київський банкір В’ячеслав Юткін є інвестором готелю «BANKHOTEL», який у червні офіційно відкрили на вул. Листопадового Чину у Львові. Власником ТзОВ «Холдинг «Гранд Готель» є відомий львівський бізнесмен і депутат Львівської міськради Григорій Козловський.

За купівлю будинку на вул. Петра Дорошенка, 37 ТзОВ «Холдинг «Гранд Готель» запропонувало 16932250 грн ($744,7/м2). Фінальна сума лише на 100 грн перевищила останню пропозицію ТОВ «Марія». Загалом під час аукціону ціна лоту зросла у 2,5 рази від стартової ціни.

Нагадаємо, що управління комунального майна Львівської міськради уже намагалось продати будинок на вул. Петра Дорошенка, 37. Перший етап аукціону не відбувся через відсутність охочих придбати нерухомість. Відповідно до умов продажу майна в системі ProZorro, стартову ціну лоту знизили вдвічі: з 13,3 млн грн до 6,7 млн грн.

Нещодавно ТзОВ «Холдинг «Гранд Готель» купило також підвал на площі Ринок, 31 за 5 млн грн. Григорій Козловський є співвласником відомої будівельної компанії Avalon Inc. Йому належать готелі «Гранд Готель» та «Святослав», а також низка популярних львівських ресторанів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Головні новини Львова за 18 вересня
ЄСПЛ зобов'язав владу утриматися від доступу до будь-яких даних з телефону Наталії Седлецької
Як Ленін українізовував Крим
РАГУlive. Випуск за 18 вересня
Верховна Рада висунула Олега Сенцова на Нобелівську премію миру
«Вибачся. Скажи, що ти ідіот»
Україна домовилася з МВФ про підвищення цін на газ
У 225 мешканців Львівщини діагностували хворобу Лайма
Суд арештував майно майора Миколи Мельниченка і дозволив його затримати
Луценко вніс до ВР подання про зняття недоторканності з трьох нардепів