Кубок світу FINA: в української плавчині – бронза на IV етапі

11:03, 19 жовтня 2013

Дарина Зевіна випередила світову рекордсменку Катінку Хоссу та завоювала бронзу на четвертому етапі Кубку світу FINA з плавання. Це вже третя медаль українки на цих змаганнях. Напередодні вона завоювала золото й бронзу.

На четвертому етапі Дарина Зевіна фінішувала третьою на 100 м на спині за 57.56.

Першою припливла японська спортсменка Саяке Акасе (57.24), другою – олімпійська призерка австралійка Емілі Сібом (57.53), повідомляє офіційний сайт Федерації плавання України.

П'ятий етап Кубку світу FINA з плавання розпочнеться 20 жовтня у Досі (Катар). Україну на міжнародних змаганнях представлятимуть Дарина Зевіна, Ганна Дзеркаль та Ігор Борисик.

Нагадаємо, в серпні Дарина Зевіна виграла золото на другому етапі Кубку світу FINA з плавання у Берліні та встановила новий рекорд Європи.  А в останній день третього етапу Кубка світу FINA з плавання в Москві українська плавчиня завоювала третю золоту медаль.