Кубок світу: українські біатлоністки не потрапили у десятку кращих

17:17, 24 січня 2015

Під час гонки переслідування на VI етапі Кубка світу в Антхольці, Італія, українські біатлоністки не зуміли втрапити до десятки кращих спортсменок старту.

Зокрема, лідер української збірної та третій номер загального заліку Валентина Семеренко фінішувала з 11-им результатом. У свою чергу, Юлія Джима продемонструвала 20-ту швидкість, а Ольга Абрамова прийшла на фініш 35-ою. Ірина Варвинець, допустивши 5 промахів, на останньому колі зійшла з дистанції, а Наталія Бурдига не брала участі у цій гонці.

У сьогоднішньому старті Валентину Семеренко підвела стрільба - на двох останніх вогневих рубежах біатлоністка зробила три промахи.

Беззаперечним лідером цього старту стала білоруска Дарья Домрачева, яка без жодного промаху пройшла усі вогневі рубежі. Срібло дісталось росіянці Дарьї Віролайнен, а бронзу на останніх секундах перед фінішом виборола лідерка загального заліку Кайса Макарайнен.

Зазначимо, що завтра, 25 січня, чоловічі та жіночі збірні візьмуть участь в естафетах. Початок чоловічого старту о 14:30, жіночого - о 16:30. Пряму трансляцію можна переглянути в ефірі Першого національного каналу.

Нагадаємо, під час сьогоднішньої чоловічої гонки переслідування український біатлоніст Дмитро Підручний фінішував дев'ятим, продемонструвавши свій кращий результат у цьому сезоні.