Кубок України: «Динамо» і «Шахтар» перемогли у перших матчах чвертьфіналу

12:48, 5 березня 2015

У рамках 1/4 фіналу Кубка України київське «Динамо» перемогло луганську «Зорю» з рахунком 2:1, а донецький «Шахтар» з рахунком 2:0 здолав харківський «Металіст». Також у третьому матчі чвертьфіналу Кубка України полтавська «Ворскла» розійшлася миром із донецьким «Олімпіком».

Перемогу динамівцям принесли вдало реалізоване пенальті Олега Гусєва та забитий м'яч Артема Кравця - «Динамо» забило два голи ще у першому таймі. На початку другої половини зустрічі луганчанам вдалося провести один гол у ворота «Динамо», однак результату матчу це не змінило - 2:1.

У свою чергу, донецький «Шахтар» реалізував перший гол у матчі проти «Металіста» вже на 4 хв - забив Олександр Кучер. На початку другого тайму рахунок подвоїв Олександр Гладкий - 2:0. Харків'яни, які через бойкот основної команди грали проти «Шахтаря» дублем, нічим не змогли відповісти «гірникам».

У Полтаві місцева «Ворскла» розписала суху нічию з «Олімпіком» - 0:0.

Додамо, що четвертий матч 1/4 фіналу Кубка України «Чорноморець» - «Дніпро» перенесли на невизначений термін через неможливість проведення поєдинку в Одесі. Напередодні правоохоронці порекомендували клубу не проводити матч через загрозу терактів.