Кубок України: «Дніпро» розгромив «Чорноморець»

10:16, 2 квітня 2015

Одеський «Чорноморець» у «домашньому» 1/4 фіналу Кубка України не зумів встояти перед дніпропетровським «Дніпром». Матч, який відбувався на стадіоні «Динамо» ім. Лобановського в Києві, закінчився з рахунком 4:0 на користь дніпрян, передає XSPORT.

У першому таймі підопічним Мирона Маркевича не вдалося вразити ворота одеситів. Але вже після перерви на поле вийшли лідери дніпропетровської команди - Руслан Ротань та Євген Коноплянка.

Через п'ять хвилин зумів відзначитися капітан «Дніпра». Пізніше дублем відзначився форвард Євген Селезньов. А вже під завісу матчу красивий прохід Романа Безуса закінчився більярдним ударом у штангу, від якої м'яч перетнув лінію воріт.

Нагадаємо, що у чвертьфінальному матчі Кубка України «Чорноморець» - «Дніпро» вперше використали спрей, який зникає.