Кубок України: «Карпати» у Львові перемогли «Севастополь»

23:02, 25 вересня 2013

25 вересня в 1/16 розіграшу Кубка України львівські «Карпати» перемогли «Севастополь» з рахунком 1:0 і вийшли до 1/8 фіналу.

У першому таймі футболісти «Севастополя» швидко рухалися та намагалися грати через свого плеймейкера, півзахисника Фарлея, який або бив сам, або віддавав передачі на фланги. Також був небезпечний момент у бомбардира «зелено-білих» Олександра Гладкого, якого у ближньому бою зупинив воротар «Севастополя». М’яч львів’яни забили на 15 хвилині. Після майстерної скидки головою від нападника Олександра Гладкого півзахисник Арман Елла розстріляв ворота суперника.

На початку другого тайму «Карпати» дали «Севастополю» «розгулятись» і отримали декілька небезпечних моментів, зокрема півзахисник Олександр Жабокрицький сильно пробив з дальньої дистанції і влучив у стійку. Після цього моменту тренер «левів» Олександр Севідов підвівся з лави запасних, і голосно накричав на своїх підопічних.

На 61 хвилині захисник Ігор Озарків, після чергової атаки львів’ян мав забивати, але занадто легко вдарив м'яч і не зумів переправити його в дальній кут воріт. Гості, своєю чергою, не припиняли бити з різних дистанцій по воротах «Карпат». Господарі оборонялись та намагались «підловити» «Севастополь» на контратаці. В одному з епізодів «Карпати» ледь не заштовхали м’яч в ворота «Севастополя», але Олександр Гладкий влучив м’ячем у свого футболіста, а воротар у підкаті заблокував подальший розвиток атаки.

На 88 хвилині Олександр Гладкий не влучив у пусті ворота після передачі півзахисника Младена Бартуловича. Через хвилину вже Младен Бартулович в падінні також не забив у пусті ворота «Севастополя». У доданий час господарі мали ще декілька гострих моментів біля воріт «Севастополя», але ними не скористались.

Додамо, що сьогодні відбулися інші матчі 1/16 розіграшу Кубка України: київське «Динамо» здолало донецький «Металург» з рахунком 3:2, «Ворскла» перемогла «Волинь» 2:1, «Шахтар» переміг «Іллічівець» 3:0, «Металіст» розгромив «Александрію» 4:1, «Арсенал» переміг «Говерлу» 1:0, а «Дніпро» здолало «Буковину» 2:0.

Наступний матч у Прем’єр-лізі України «Карпати» зіграють 29 вересня вдома з сімферопольською «Таврією».

Нагадаємо, що раніше, у восьмому турі української Прем’єр-ліги сезону 2013/14 львівські «Карпати» поступились «Севастополю» з рахунком 0:1.

Нагадаємо, що футбольний Кубок України сезону 2012/2013 удев’яте здобув донецький «Шахтар».