Кубок України: «Карпати» у Львові програли «Металісту»

21:57, 30 жовтня 2013

Сьогодні, 30 жовтня, в 1/8 розіграшу Кубка України львівські «Карпати» на своєму полі поступились харківському «Металісту» за рахунку 0:2. «Леви», як і в попередньому матчі 14 туру української Прем'єр-Ліги, дали бій харків’янам, але перевести запал і бажання в голи не вдалося.

Перед початком футболу вболівальники «Карпат» влаштували піротехнічне шоу, команди почали гру в тумані.

Господарі розпочали дуже активно, і вже на 12 хвилині нападник «Карпат» Олександр Гладкий мав можливість відкрити рахунок. Але змарнував епізод, пробивши вище воріт з близької відстані. На 22 хвилині атакувальний запал «левів» остудив форвард «Металіста» Алехандро Гомес. Він після класної розпасовки пробив точно в «дев’ятку» воріт. Кіпер львів’ян виявився безсилим – 0:1.

Гол «у роздягальню» «леви» пропустила на 43 хвилині зустрічі. Гол забив захисник Родріго Моледо, асистував Алехандро Гомес. Після його подачі воротар львів’ян підрізав м’яч на Моледо, що вколотив круглого у пусті ворота «Карпат» – 0:2.

У другому таймі «Карпати» кинулись відігруватись і взяли в облогу ворота «Металіста».  На 51-й хвилині ворота гостей врятувала перекладина, після подачі кутового й удару в дальній від воротаря кут, від нападника «Карпат» Сергія Зеньова.

У середині другого тайму «Карпати» збавили оберти і виглядали дуже мляво. Натомість гості, витримавши натиск «зелено-білих», взялись розвивати свої атаки.

На 75 хвилині за «Металіст» вступилась стійка воріт. Після подачі з флангу пробивав Гладкий. М’яч після відскоку від газону ковзнув по ближній стійці воріт «Металіста» і вилетів за межі поля. Після цієї атаки «леви» знову зменшили швидкості і почали «фолити». На останніх хвилинах «Карпати» залишились в меншості. Суддя вилучив  захисника Вадима Страшкевича за розмови.

Нагадаємо, що у чемпіонаті України «Карпати» перебувають на 10 місці у турнірній таблиці та мають 16 очок. Наступний матч у чемпіонаті львівські «Карпати» зіграють вдома з одеським «Чорноморцем».