Кубок України: «Металіст», «Чорноморець» і «Ворскла» вийшли до чвертьфіналу

10:12, 30 жовтня 2014

До 1/4 фіналу Кубка України вийшли харківський «Металіст», полтавська «Ворскла» та одеський «Чорноморець».

Харківський «Металіст» за вихід до чвертьфіналу Кубка України повинен був здолати ужгородську «Говерлу», що коштувало підопічним Ігоря Рахаєва помітних зусиль. Матч-відповідь завершився з рахунком 1:1, хоча закарпатці так і норовили вибити харків'ян у боротьбі за Кубок України. Першими  у поєдинку забили гравці «Металіста», а «Говерла» зрівняла вже ближче до фінального свистка. На жаль, на більше підопічних В'ячеслава Грозного не вистачило.

Одеський «Чорноморець» пробився до чвертьфіналу Кубка України, обігравши дніпродзержинську «Сталь». Основний час матчу закінчився з рахунком 2:1 на користь одеської команди, пише XSPORT. У двох овертаймах «Чорноморець» так і не зміг забити у ворота «Сталі». Також на 120-й хвилині одесити залишилися в меншості, червону картку отримав Анатолій Діденко. Серія пенальті закінчилися з рахунком 4:2 на користь «Чорноморця».

У свою чергу полтавська «Ворскла» продемонструвала відмінний характер, зумівши забити три голи, коли «Іллічівець» вже впевнено вів 2:0. У першому таймі після голів Андрія Тотовицького, який відзначився на 2-й хвилині, і Владислава Кулача «Іллічівець» вийшов вперед за сумою двох матчів. Однак після перерви дубль Олександра Ковпака (46, 64) і точний удар Артема Громова (51) вивели «Ворсклу» до 1/4 фіналу вперше з 2009 року, коли «біло-зелені» завоювали Кубок України.

Таким чином до 1/4 фіналу Кубка України вийшли: «Шахтар», «Дніпро», «Олімпік», «Динамо», «Металіст», «Чорноморець» і «Ворскла». Жеребкування наступного етапу відбудеться у п'ятницю, 31 жовтня.