Культурні події на вихідних у Львові

Фестивалі концертів літньої пори, «Музика у старому Львові» та графіті

12 серпня 2016

На вихідні класика зазвучить в історичних перлинах Львова ― починається Міжнародний фестиваль «Музика у старому Львові». У суботу та неділю у Соборі святого Юра можна послухати Антоніо Вівальді у виконанні оркестру «Віртуози Львова» та ансамблю «A cappella Leopolis». Інший концерт буде у храмі Єзуїтів із молодими обдаруваннями. Ще одна імпреза ― органна музика у латинській катедрі. Наступні концерти відбуватимуть у ще давніших будівлях.

«Ми робимо акцент на локаціях, які повязані з історичними витоками нашого міста, тобто з містом княжої доби», ― уточнив засновник фестивалю «Музика в старому Львові» Сергій Бурко.

На вихідних влаштують фестиваль вуличного мистецтва графіті «Алярм». У Львові розфарбують стіни, щоправда легально і по-мистецькому. У суботу та неділю 60 учасників з усієї України візьмуться за стіни на вулиці Омеляна Ковча.

«Вона знаходиться уздовж залізничної колії, практично перед в’їздом у Львів. Практично всі туристи зі сходу будуть бачити цю стіну, вона буде проглядатися. І це буде новий туристичний пункт на мапі Львова», ― зазначив головний організатор фестивалю «Алярм» у Львові Тарас Довгалюк.

Антоніо Вівальді закриє у львівській філармонії «Фестиваль літньої пори» сьогодні, 12 серпня. «4 пори року» Антоніо Вівальді звучатиме у супроводі живопису, який одночасно наживо малюватиме художниця Ольга Куц. Більше місяця тривав музичний марафон, де у кожному виступі звучав орган. Його започаткували, аби оживити літній сезон відпусток у театрах і концертних організаціях.

«Всі наші музиканти, які живуть, працюють і виступають і у Львові, це високопрофесійні музиканти, митці. які хочуть влітку мати повноцінні концерти», ― розповіла ініціатор «Фестивалю концертів літньої пори» Олена Мацелюх.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
«Національний корпус» відмежувався від нападу на анархістів у Львові
У ДТП на вул. Стрийській у Львові загинув пасажир автомобіля BMW
Штормовий вітер повалив кілька дерев у Львові та пошкодив конструкції на двох зупинках
Після нападу невідомих у Львові госпіталізували трьох анархістів з ножовими пораненнями
Україна почала створювати на Азовському морі військово-морську базу
Вселенський патріарх зробив нову заяву щодо надання автокефалії українській православній церкві
Початок тижня в Україні розпочнеться з сильних дощів і відчутного похолодання
Водійка Mersedes A170 вчинила дивну ДТП в центрі Львова. Фото дня
«Щоб перемогти смерть, доведеться перестати бути людиною»
В Одесі здійснено збройний замах на місцевого активіста