Фестиваль «Небу-Хай!» запрошує у село Березина
"Небу-Хай!" запрошує на драйв. Від п’ятниці три дні у с. Березина на Миколаївщині фестивалитимуть активні шукачі пригод, що підтримують здоровий спосіб життя. На них чекає квест «Скарби Скарбека», тут можна буде навчитися паркуру, спробувати себе у скелелазінні, стати учасником екскурсії на катамаранах. Настрою додаватимуть виступи улюблених гуртів:Vinni Grett Band, Rock-H, Joryj Kloc, OtVinta, Мері чи BeetRooth.
«Атмосфера буде просто бомбезна. Тому що величезна купа ігрових етапів: квести, велоекскурсії, сплави, музичні гурти. Дуже класні люди, тому точно буде дуже суперово», – розповіла співорганізаторка фестивалю «Небу-ХАЙ!» Софія Ступко.
Нацмузей інтерактивно познайомить зі Звіринським
Карло Звіринський об’єднає і дорослих, і дітей у ці вихідні. Національний музей чекатиме всіх охочих у своєму відділі Українського мистецтва ХХ ст. Опівдні малюки від шести до дванадцяти років інтерактивно познайомляться з творчістю митця. Потім матимуть зустріч із письменницею Дзвінкою Матіяш та майстер-класи з іконописцем Іванкою Димид. А по обіді вже батьки пізнаватимуть Звіринського.
«Усю інформацію можна дізнатися на нашій офіційній ФБ сторінці. Це Українське мистецтво ХХ ст. Для дітей обов’язкова реєстрація на безкоштовний захід, а для дорослих просто можна приходити», - розповіла молодший науковий співробітник Нацмузею Тетяна Вуєва.
Казка кличе до «Шевченківського гаю»
Фестиваль «Казка у гаю» кличе до Музею народної архітектури та побуту у Львові. Фестиваль збере дванадцять дитячих та юнацьких колективів не лише з Львівщини, а й з Луцька, Києва, Краматорська, Кам’янця-Подільського та Калуша. Малечу розважатимуть народними та авторськими казками. Діятимуть галявини маленьких майстрів, казкарів, розваг, покажуть екзотичних тварин. Чекатиме на всіх і флеш-моб зі складання карти України.
«Це не тільки свято казки і свято для дітей, а й для батьків, які зможуть поринути в своє дитинство, зустрітися з улюбленими казковими песонажами. Буде багато конкурсів, солодких призів»,а – розповіла науковий співробітник музею Соломія Довгань.