ЛАЗ планує взяти на роботу 600 працівників

16:27, 7 лютого 2011

Керівництво Львівського автобусного заводу планує заповнити 600 вакантних місць, які є на підприємстві.

Про це 7 лютого під час прес-конференції повідомив генеральний директор ТзОВ «Сіті транспорт груп» Олександр Лобко.

Розповідаючи про виконання ЛАЗом державного замовлення у межах Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, він нагадав, що завод має виготовити 1 500 автобусів і 500 тролейбусів для українських міст, які прийматимуть Євро-2012. Про це укладена майже рік тому угода про співпрацю між Кабінетом Міністрів і ЛАЗом.

«Ми приступили до виконання. Є фінансування, ми вже здійснили перші поставки. Виконуємо другу частину замовлення – виготовлення тролейбусів, наразі триває планове виробництво для Харкова», – сказав Олександр Лобко.

Він також зазначив, що завод готувався отримати таке замовлення: відбирав фахівців і проводив необхідну сертифікацію.

«Ми відкрити для всіх постачальників комплектації. Працюємо з українськими, російськими, європейськими постачальниками. Перевага надається якості продукції, – сказав він, однак додав, - на сьогодні погоджено усіх постачальників, які можуть надавати комплектацію для автобусів. Цю роботу ми провели ще минулого року – заключили договори, провели тендери, є графіки фінансування і поставок».

Олександр Лобко запевнив, що комплектацію своєї продукції ЛАЗ здійснює відповідно до європейських стандартів та вимог замовника і запевнив, що ЛАЗ готовий співпрацювати із вітчизняними підприємствами, в тому числі й львівськими, які виготовляють комплектуючі для автобусів і тролейбусів, проте це можливо лише за рішенням Кабміну.

Як інформував ZAXID.NET , голова фракції «Фронту змін» у Львівській міській раді Михайло Хміль звернувся з проханням розглянути можливість закупівлі сидінь для автобусів і тролейбусів, які для Львова виробляє ЛАЗ до Євро-2012, у львівської компанії «ВЕЕМ-МеталАвтопром», адже зараз автобусний завод купує імпортні сидіння з Китаю.

За словами Хміля, на підприємстві зараз працює понад сто осіб, підприємство має десятирічну історію, виготовляє сидіння фактично для всіх видів транспорту, зокрема залізничного, а вся продукція – сертифікована.

«У програмі підготовки до Євро-2012 фірма не задіяна, натомість ЛАЗівські автобуси укомплектовують імпортним сидінням з Китаю. Натомість львівська фірма має сто найменувань продукції», – сказав Михайло Хміль.

Нагадаємо, Кабмін і ЛАЗ у березні 2010 року у Львові підписали меморандум про співпрацю. Меморандум підписали віце-прем’єр-міністр України з питань Євро-2012 Борис Колесніков та гендиректор підприємства ЗАТ "Львівський автобусний завод" Ігор Чуркін. Меморандум передбачає, що ЛАЗ виготовить 1500 автобусів та 500 тролейбусів для міст, які прийматимуть Євро-2012.