Легендарний американський блюзмен виступив у у Львові

27 липня

У п’ятницю, 27 липня, у мистецькому об’єднані «Дзиґа» відбувся концерт культового блюзмена з США, одного з останніх представників старої школи блюзу Кіта Данна. Бостонський музикант виступив у супроводі двох українських гітаристів - Макса Ватутіна та Макса Таврічеського. З останнім вдалося поговорити безпосередньо перед виступом. Макс розповів, що вони познайомилися з Кітом у 2014 році, під час його візиту до України. Спілкування вилилося у подальшу музичну співпрацю. Данна він вважає живою легендою блюзу.

За кілька хвилин до початку нам вдалось поговорити з Кітом. Під час розмови він розклав на столі усі губні гармоніки, які використовує на концертах та почергово перевіряв кожну. Ми спитали, чи правда, що культовий блюзовий співак та гітарист Маді Вотерс сказав йому: «Коли мене не стане, ти будеш нести блюз по всій планеті». Кіт сказав, що це правда, підкресливши, що Маді – це людина, яка була схожа на короля, поводила себе як король, і до якої звертались як до короля, і додав, що саме Вотерс надихнув його як музиканта.

Для американського блюзмена це п’ятий візит до України. Наступного разу українські поціновувачі блюзу зможуть насолодитися його музикою у листопаді, коли Данн повернеться до нас з черговим туром.

Нагадаємо, Кіт Данн - американський блюзмен, засновник лейблу звукозапису deeTone Records. Данн співпрацював з Біллі Бой Арнольдом, Кертісом Найтом, Джиммі Докінсом, Ароном Бертоном тощо. Регулярно гастролює з The Love Gloves і The International Blues Band, виступає в ролі запрошеного музиканта, зокрема з Біг Джеком Джонсоном.

Учасник багатьох музичних фестивалів зараз мешкає у Роттердамі (Нідерланди).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
В найближчі дні в Україні пройдуть дощі зі снігами і посилиться вітер
Віктор Янукович потрапив до лікарні у Москві
Помер прикордонник, якого на Закарпатті збив контрабандист
Срібний ланцюг Буняка і ключі від міста
У Києві активісти вимагали відставки Арсена Авакова під його будинком
Домоуки
«Свої перші персні ми робили у татовій майстерні»
Збірна України зазнала принизливої поразки від збірної Словаччини
Львів оголосив тендер на електронний квиток для оплати проїзду у міському транспорті
Біла сомалізація України