Лейла Аджаметова виграла для України золото на паралімпійській стометрівці

18:13, 11 вересня 2016

Українська легкоатлетка Лейла Аджаметова виграла золоту медаль Паралімпійських ігор в бігу на 100 м для спортсменів категорії T13 (з порушенням зору). Вона пробігла дистанцію за 11,79 секунди, встановивши світовий рекорд.

Срібло у цій дисципліні завоювала Ілс Хейес з ПАР, а бронзу - Кім Кросбі з США. Ще одна українка Олена Глєбова прийшла до фінішу четвертою.

Зазначимо, що дещо раніше золоту медаль  для України виборов весляр Роман Полянський. Загалом в активі української збірної вже є 14 золотих медалей Паралімпіади.

Таким чином, наша команда вже має 39 нагород (14 золотих, 10 срібних та 15 бронзових) і продовжує перебувати в трійці лідерів. Китай посідає перше місце (74: 27-27-20), на другому - Великобританія (39: 18-8-13).