Личаківський відділ соцзахисту Львова переїхав у нове приміщення

У приміщенні Личаківської райадміністрації на вул. .Левицького запрацював оновлений відділ соцзахисту

7 серпня

У Львові з початку серпня запрацював оновлений відділ соцзахисту за моделлю центру надання соціальних послуг у форматі «Прозорий офіс». Його відкрили на базі Личаківської районної адміністрації. Раніше він знаходився у старому приміщенні на вул. Театральній.

Приміщення на Театральній були дещо некомфортні і для мешканців, і для працівників: не було можливості зробити електронну чергу, місце для очікування, дитячий куток, оскільки це старий будинок. Тому знайшли можливість реалізувати такий проект саме в Личаківській адміністрації, адже це комфортно навіть за локацією — Личаківський район.

Мешканцям стане набагато зручніше, адже на місці можна вирішити відразу декілька справ: здати необхідні документи в Центрі надання адміністративних послуг, тут же на першому поверсі взяти довідку в Пенсійному фонді, оформити допомогу чи отримати консультацію у відділі соціального захисту.

«У будівлі обладнаний підйомник для осіб з інвалідністю, створено комфортні умови для очікування. Все прозоро, видно, над чим працюють спеціалісти, чим зайняті. Є можливість також скористатися безкоштовним інтернетом», — розповів Ігор Кобрин, начальник управління соціального захисту Львівської міської ради.

Відвідувачі задоволені якістю і швидкістю обслуговування.

«Ну, звичайно, тут зручніше. Черга є, талончики видруковують, спеціалісти приймають, одразу дають поради, що потрібно ще принести», – розповіла мешканка міста Винник Надія Бовтач.

У новому відділі приймають жителів Личаківського району і міста Винники. Завідувачка сектору Ірина Міщенко розповіла про найпопулярніші запити: «У першу чергу, це є субсидії, допомога при народженні, допомога малозабезпеченим. Дальше йдуть пільги і видача посвідчень, путівок».

Відремонтували приміщення у форматі «Прозорий офіс». Тож тепер мешканцям не потрібно ходити різними установами. В одному приміщенні на вул. Левицького можна отримати всі необхідні послуги.

Начальниця Личаківського відділу соціального захисту Тетяна Колесник пояснила новий формат: «Це така модель, коли в одному приміщенні, у цьому випадку Личаківської адміністрації, що на вул. Левицького, люди можуть отримати різноманітні види послуг соціального захисту, також є Пенсійний фонд і ЦНАП».

Облаштували умови і для людей з порушеннями зору та інвалідністю. Скрізь розмістили таблички шрифтом Брайля. А новим пандусом користуються усі, кому важко йти сходами.

«Я вражений якісним ремонтом, технічним забезпеченням. А найголовніше, що мешканці задоволені і вони себе тут почувають гідно. Тут присутня повага до людини», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

У межах реалізації цього пілотного проекту проведено реконструкцію приміщень на майже 7 млн грн. Це кошти з міського та державного бюджетів, а також Світового банку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Україна домовилася з МВФ про підвищення цін на газ
У 225 мешканців Львівщини діагностували хворобу Лайма
Суд арештував майно майора Миколи Мельниченка і дозволив його затримати
Луценко вніс до ВР подання про зняття недоторканності з трьох нардепів
У Львові на маршрути виїхали перші білоруські автобуси і німецькі трамваї
Підозрюваного у вбивстві у Львові помістили у психіатричну лікарню
Сирійські війська збили російський літак: загинули 15 військових РФ
Головні новини за 17 вересня
Таємний щоденник Роккі Бальбоа
Пасажири автобуса розповіли про перші хвилини після аварії біля Рави-Руської