Лідерів буковинського Єдиного Центру виключили з Народної партії

15:40, 9 липня 2008

Згідно з рішенням політради Чернівецької облорганізації Народної партії від 8 липня з партії виключено депутатів обласної ради від Блоку Литвина екс-губернатора Теофіла Бауера та керуючого справами Заставнівської райради Василя Мельника.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі облорганізації Народної партії, ці особи виключені з партії через втрату зв’язку з партійною організацією та вступ до іншої партії.

Також у прес-службі облорганізації Народної партії повідомили, що вони мають заяву Теофіла Бауера на вступ до Народної партії і, згідно з нею його ім’я занесене до партійної книги реєстрації.

Довiдка ZAXID.NET

Екс-губернатор, депутат обласної ради від Блоку Литвина Теофіл Бауер 28 червня був обраний головою Чернівецької облорганізації партії Єдиний Центр.

Не пропустіть найважливіше Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати

Депутат облради від Блоку Литвина Василь Мельник обраний першим заступником голови облорганізації партії Єдиний Центр.

До 1991 року Т. Бауер був членом КПРС, а у 1998-1999 роках - членом НРУ.

На сайті Чернівецької обласної ради у виборчих списках Блоку Литвина Теофіл Бауер значиться як член Народної партії.