Ліга чемпіонів: «Барселона» і «Ювентус» стали останніми учасниками чвертьфіналу

08:47, 19 березня 2015

Іспанська «Барселона» та італійський «Ювентус» стали останніми учасниками 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

Каталонці за підсумками двох матчів обіграли англійський «Манчестер Сіті». Матч-відповідь на «Камп Ноу» завершився 1:0 на користь господарів. Єдиний гол у зустрічі забив півзахисник «Барселони» Іван Ракитич. До слова, каталонці вийшли до цієї стадії Ліги чемпіонів у восьмий раз поспіль, що є новим рекордом.

У свою чергу італійці зі «Старої Синьйори» розгромили дортмундську «Боруссію» з рахунком 3:0. Дублем відзначився нападник «Ювентуса» Карлос Тевес, а також на 70-й хвилині забив Альваро Мората.

Раніше до чвертьфінальної стадії турніру вийшли іспанські «Реал» та «Атлетіко», французькі «Парі Сен-Жермен» і «Монако», німецька «Баварія» і португальський «Порту».

Жеребкування 1/4 фіналу Ліги чемпіонів відбудеться 20 березня у штаб-квартирі УЄФА в швейцарському Ньоні.