Ліга Чемпіонів: «Барселона» розгромила донецький «Шахтар» - 5:1

09:17, 7 квітня 2011

Учора, 6 квітня, на стадіоні «Камп Ноу» каталанська «Барселона» у матчі Ліги чемпіонів розгромила донецький шахтар з рахунком 5:1.

У першому таймі "Шахтар" дав справжній бій каталонцям. Пропустивши гол на другій хвилини, донеччани у перші 20 хвилин не реалізували три розкішних моменти. Двічі Луїс Адріано не реалізував вихід віч-на-віч. А Вілліан з 40 метрів не поцілив у порожні ворота.

Другий тайм пройшов за тотальної переваги іспанців. "Барса" забила ще три м'ячі, змарнувавши стільки ж моментів. Однак все той же Луїс Адріано не реалізував ще два 100-відсоткових моменти, при одному з яких Вальдеса підстрахувала стійка.

Загалом, гірники завдали лише 6 ударів, кожен з яких був вкрай небезпечним. Натомість футболісти "Барси" били при кожній ліпшій можливості, але з 19-ти ударів більшість були неточними. Ще кілька разів донеччан виручив П'ятов, пише ТСН.

Що стосується оборони "Шахтаря", то наші захисники зробили помилок на кілька матчів уперед.

Відтак, з ймовірністю у 99% у півфіналі Ліги чемпіонів буде іспанське Ель-класико "Барселона" - "Реал".

У післяматчевій прес-конференції головний тренер донецького "Шахтаря" Мірча Луческу привітав «Барселону» з перемогою, і додав, що  вони її заслужили. «Видно, що це досвідчена команда, яка використовувала наші дитячі помилки в обороні. Думаю, що результат 5:1 не виражає того, що було на футбольному полі. За тієї гри, яку ми показали, і по створених моментів рахунок не відповідає грі. "Барселона" спровокувала наші помилки і потім їх реалізувала. Знали, що "Барселона" досвідченіша за нас і, звісно, є фаворитом.

«Барселона» не прощає помилок. Ми розбирали і стандартні положення, звертали увагу на те, що таким чином вони можуть подати кутовий. І якраз попалися на тому, про що говорили: не закрили Піке і знову отримали гол у ворота. Після цього забили відразу ж - 3:1, і знову допустили дитячу помилку, яку "Барселона" реалізувала в гол», – зазначив наставник гірників.

Зазначимо, що матч-відповідь відбудеться 12 квітня у Донецьку.