Ліга чемпіонів: «Баварія» жорстоко помстилася «Порту»

23:44, 21 квітня 2015

У матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів мюнхенська «Баварія» розгромила португальський «Порту» з рахунком 6:1.

Перші п'ять м'ячів зустрічі господарі поля зуміли організувати у першому таймі: на 14 хв забив Алькантара, менш ніж за 10 хв подвоїв Левандовськи, після якого одразу ж забив Боатенг. Четвертий гол у ворота португальців оформив Томас Мюллер, а п'ятий став дублем Роберта Левандовськи.

У повернення «португальських драконів» у другому таймі не вірив ніхто, однак гравцям «Порту» все ж вдалося забити гол престижу - на 73 хв відзначився Джексон Мартінес.

За дві хвилин до завершення основного часу шостий гол у ворота гостей забив Хабі Алонсо, який й поставив фінальну крапку у цьому поєдинку.

Нагадаємо, перший матч чвертьфіналу Ліги чемпіонів між «Баварією» і «Порту» завершився 3:1 на користь португальців. Таким чином мюнхенська команда стала півфіналістом цьогорічної Ліги чемпіонів.