Ліга чемпіонів: «Боруссія» мінімально поступилася «Ювентусу»

09:02, 25 лютого 2015

В 1/8 фіналу Ліги чемпіонів туринський «Ювентус» приймав на домашньому полі «Боруссію» Дортмунд.

Користуючись правом господаря поля, першими повели у грі італійці – на 13 хв нападник «Старої синьойори» Карлос Тевес підкорив ворота Романа Вайденфеллера.

Однак «джмелі» не забарились у відповіді – на 18 хв рахунок зустрічі зрівняв Марко Ройс.

У першому таймі італійці зазнали кадрової втрати – через пошкодження поле покинув Андреа Пірло. У свою чергу, у дортмундців зійшов з дистанції Лукаш Піщек.

Під кінець першого тайму «Стара синьйора» несподівано вирвалась вперед – з подачі Тевеса і Погба вдалося забити Мораті. Попри намагання дортмундців у другому таймі вирвати нічию, туринці закрились в обороні і зберегли перемогу.

Попри тріумф італійців, з рахунком 2:1 інтрига, кому дістанеться путівка у чвертьфінал, зберігається і вирішиться під час матчу-відповіді у Дортмунді.