Ліга чемпіонів: гравці «Порту» тричі забили «Баварії», «Барселона» здолала ПСЖ

09:31, 16 квітня 2015

У перших матчах чвертьфінального етапу Ліги чемпіонів португальський «Порту» здолав мюнхенську «Баварію» з рахунком 3:1, а іспанська «Барселона» з таким же рахунком перемогла французький ПСЖ.

Португальці зуміли оформити дубль вже у перші 10 хв зустрічі - в обох випадках відзначився хавбек Рікардо Куарежма. У свою чергу, «Баварія» змогла відіграти один гол - на 28-й хв забив Тьяго Алькантара. На більше мюнхенців не вистачило - у другому таймі німці пропустили ще один гол від форварда «Порту» Джексона Мартінеса і завершили зустріч із рахунком 3:1 на табло.

З таким же рахунком завершився паралельний матч у Парижі, в якому «Барселона» фактично не залишила шансів ПСЖ. Рахунок у матчі відкрив Неймар, забивши на 18 хв зустрічі, а вже у другому таймі Луїс Суарес відзначився дублем. Під завісу матчу французи зуміли оформити гол престижу, однак загальної ситуації це не змінило.

Матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів відбудуться 21 квітня в Мюнхені та Барселоні відповідно.