Ліга Чемпіонів: Київське «Динамо» програло паризькому «ПСЖ»

08:45, 22 листопада 2012

У п’ятому турі групового етапу Ліги Чемпіонів гравці київського «Динамо» в домашньому матчі поступились паризькому «ПСЖ».

Першу половину зустрічі кияни відіграли добре, проте в кінці тайму пропустили швидку контратаку, яку результативно завершив Лавессі. Після перерви “Динамо” намагалося відіграти пропущений м'яч, але майже відразу пропустило ще один гол. Таким чином, вже на 51 хвилині матчу «ПСЖ» забезпечив собі комфортний результат, пише Футбол 24.

Господарі поля, розуміючи, що втрачати вже нічого кинулися в атаку, але було очевидно, що “динамівцям” бракує швидкості, техніки та зіграності. З одного боку моменти були, проте справжнього штурму організувати не вдалося. Матч так і завершився з рахунком 0:2, завдяки якому ПСЖ отримує путівку у плей-офф Ліги Чемпіонів, а “Динамо” спробує свої сили в раунді плей-офф Ліги Європи.

На післяматчевій прес-конференції головний тренер «Динамо» Олег Блохін сказав, що команді, напевно, нема в чому дорікнути - вона билася, грала, мала перевагу над «ПСЖ», але в матчі з таким серйозним суперником не можна допускати такі дитячі помилки, які були. «Однак, повторюся, за продемонстровану віддачу дорікнути команді не можна, тому я подякував хлопцям за гру», – додав Блохін.

«Динамо» - «ПСЖ» онлайн трансляція матчу.