Ліга чемпіонів: «Реал» і «Порту» вийшли у чвертьфінал

08:59, 11 березня 2015

Мадридський «Реал» та португальський «Порту» стали першими чвертьфіналістами цьогорічної Ліги чемпіонів.

Гравці «королівського» клубу пропустили від «Шальке» 4 голи на домашньому полі і завершили поєдинок рахунком 3:4. Однак вийшли у наступний раунд через здобуту перемогу у першому матчі, який завершився 2:0 на користь «Реалу».

До слова, у цьому матчі за «Реал» двічі забив Кріштіану Роналду. Таким чином португалець очолив рейтинг кращих бомбардирів єврокубкових турнірів за всю історію: на рахунку футболіста 78 голів, що на два більше, ніж у Ліонеля Мессі та Рауля.

Паралельно в Португалії місцевий «Порту» приймав швейцарський «Базель». Господарі поля влаштували гостям зі Швейцарії справжній розгром, забивши чотири м'ячі. До слова, перший матч завершився з рахунком 1:1, що дозволило «Порту» оформити путівку до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.