Ліга Чемпіонів: «Шахтар» і «Манчестер» зіграли внічию

00:08, 3 жовтня 2013

У другому груповому раунді Ліги Чемпіонів донецький «Шахтар» вдома зіграв внічию 1:1 з англійською командою «Манчестер Юнайтед».

На 13-й хвилині першого тайму суддя не поставив пенальті у ворота «МЮ». Після відеоповтору вболівальники освистали арбітра, бо англійський футболіст таки порушив правила і зіграв в ногу півзахиснику «Шахтаря», а не в м’яч. Гол донеччани отримали «з нічого»: на 18-й хвилині після простої ситуації захисник Ярослав Ракицький не зміг перехопити передачу з флангу, а нападник «МЮ» Дані Уелбек увірвався в штрафний майданчик і зробив рахунок 0:1. Наприкінці тайму донеччани притисли «МЮ», але щільний захист та грамотна побудова гри англійців не дозволила господарям зрівняти рахунок.

Друга половина зустрічі розпочалась з атак «Шахтаря». Донеччани значно підвищили темп і намагались прорватись до воріт суперника. Англійці, своєю чергою, відтискали господарів до центру поля і намагались грати широко, шукаючи вільні зони. Не цурались гості і грубої гри. Збивали футболістів «Шахтаря», користаючись тим, що арбітр не реагував жорстко на грубі фоли. Як сказав коментатор матчу, «суддя не «в тонусі». «МЮ» відповідав гострими випадами. Небезпечно пробивав по воротах після контратаки нападник Робін ван Персі, але влучив у футболіста «Шахтаря».

Донеччани відігрались на 77-й хвилині. Після прострілу з флангу і випадкової скидки від захисника «МЮ», Тайсон зрівняв рахунок 1:1. Наприкінці тайму «МЮ» отримав ще декілька гострих моментів. Бив знову Тайсон і м’яч після рикошету летів під перекладину, але чітко зреагував кіпер «МЮ».

Нагадаємо, 17 вересня, донецький «Шахтар» в першому груповому матчі Ліги Чемпіонів сезону 2013/2014 на виїзді переміг іспанський «Реал Сосьєдад» з рахунком 2:0. Невпевнена гра донеччан по ходу матчу змусила похвилюватись українських фанів. Зате везіння та індивідуальна майстерність гірників принесла перемогу у зустрічі.

Нагадаємо, що в 9 турі української Прем’єр-Ліги львівські «Карпати» обіграли вдома донецький «Шахтар» з рахунком 3:2. Після 11 туру української Прем’єр-Ліги, який розіграли 28-30 жовтня, «Шахтар» перебуває на 3 сходинці у турнірній таблиці та має 23 очка.

Додамо, що у цьому сезоні УЄФА відсторонив ФК «Металіст» від участі в Лізі чемпіонів сезону 2013/14. Приводом для відсторонення послужив вердикт Спортивного арбітражного суду в Лозанні про те, що матч української Прем'єр-ліги сезону 2007/08 «Металіст» – «Карпати» був визнаний договірним.