Ліга чемпіонів: «Шахтар» стартував із нічиєї

10:07, 18 вересня 2014

Донецький «Шахтар» зіграв в нічию у стартовому матчі цьогорічної Ліги чемпіонів. Впродовж поєдинку проти іспанського «Атлетік» на виїзді суперникам так і не вдалося оформити взяття воріт, пише «Чемпіон».

Іспанці почали зустріч більш агресивно, хоча до закінчення першого тайму команди вирівняли сили і продовжили гру у рівній боротьбі і без моментів.

У другому таймі команди заграли активніше. «Атлетік» відповідав на гострі випади «гірників» довгими діагонільними передачами у напрямку Адуріса, але їх спокійно «читали» П'ятов і захисники. Вже під завісу матчу тиск гостей на ворота господарів поля пішов на спад, в знаки вдалася втома підопічних Луческу, однак «Атлетік» своєю первагою не скористався - у підсумку гра так і завершилась з рахунком 0:0.

Нагадаємо, що 30 вересня донецький «Шахтар» зіграє наступний матч Ліги чемпіонів. «Гірники» прийматимуть португальський «Порту» на стадіоні «Арена Львів».