Ліга Європи: «Чорноморець» переміг албанський «Скендербеу»

08:00, 23 серпня 2013

Одеський «Чорноморець» у матчі раунду плей-офф Ліги Європи переміг албанський «Скендербеу» з рахунком 1:0. Одесити домінували впродовж всієї зустрічі і продемонстрували видовищний футбол.

Матч розпочався з високих швидкостей, трибуни гнали одеситів вперед. Однак гра була досить в’язкою, албанці намагались збити атакувальний запал одеситів. На 11 хвилині мав забивати захисник «моряків» Павло Кутас, але м’яч після передачі Олекся Гая ліг йому під ліву ногу і Кутас не зумів виконати прицільний удар. На 30 хвилині забивати мав півзахисник Олексій Гай, але пробив неточно.

Одесити відкрили рахунок на 74 хвилині матчу: Олексій Гай фантастичним ударом з льоту пробив албанського кіпера – 1:0.

Матч-відповідь відбудеться 29 серпня в Албанії.

Додамо, що 22 серпня у Лігзі Європи «Динамо» здобуло перемогу над «Актобе» з рахунком 3:2, а «Дніпро» впевнено переграло «Нимме Калью» – 3:1.

Нагадаємо, що у третьому кваліфікаційному раунді Ліги Європи одеський «Чорноморець» пройшов сербський клуб «Црвена Звезда».