Ліга Європи: «Чорноморець» пройшов у наступний тур

22:34, 25 липня 2013

Одеський «Чорноморець» у матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи поступився молдовській «Дачії». Однак за сумою двох матчів одесити пройшли в наступний тур європейської першості з футболу.

Перший матч в Одесі закінчився з рахунком 2:0 на користь «Чорноморця». У Молдову «моряки» їхали з комфортною перевагою. А після голу Олексія Гая у ворота господарів у першому таймі, шанси «Дачії» «розтанули». Хоча молдовські футболісти рук не опустили, і на перерву команди пішли за нічийного рахунку 1:1.

Другий тайм активно розпочали господарі, але конструктивних атак нав’язати не вдавалось до 64 хвилини зустрічі. Тоді подачу з флангу, точним ударом голови, замкнув футболіст «Дачії» Генадій Орбу. Рахунок став 2:1 на користь господарів.

На 87 хвилині зустрічі, через протести до арбітра, «червоне світло» перед собою побачив тренер «Дачії» Ігор Негреску і був змушений додивлятись матч на трибунах.

Нагадаємо, що «Чорноморець» не грав у єврокубках 6 років.