Ліга Європи: «Чорноморець» стартував з поразки, а «Зоря» розписала нічию

23:34, 31 липня 2014

У першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи луганська «Зоря» розписала результативну нічию з норвезьким «Мольде».

Перший тайм команди відіграли фактично на рівних, та все ж найнебезпечніший момент втратили українці, пише football 24.

Після перерви перевага була на боці норвезького клубу, однак рахунок першою зуміла відкрити «Зоря». Гол світового рівня записав на свій рахунок Каменюка, який прибрав захисника і феноменальним обвідним пострілом влучив у дальній кут.

Однак, луганці, які після забитого м'яча притиснулися до власних воріт, втратили перемогу на 89-й хвилині. Свендсен був першим на м'ячі після дальнього удару. З рахунком 1:1 на табло команди попрощалися до матчі-відповіді.

У свою чергу одеський «Чорноморець» розпочав свій цьогорічний шлях у Лізі Європи із поразки.

Підопічні Романа Григорчука провалили стартовий матч, зазнавши поразки 2:0 у матчі із хорватським «Сплітом». Одесити впродовж усього поєдинку так і не змогли створити гольовий момент, натомість господарі поля почувалися досить вільно й зуміли двічі пробити у ворота Безотосного.

Перший гол у матчі глядачі побачили на 25 хвилині. Другий гол забили вже після перерви, проте й це не зупинило хорватську команду. «Спліт» продовжував небезпечно атакувати та володів ініціативою, створивши ще кілька гольових моментів. «Чорноморець» зумів вирівняти гру лише у кінці поєдинку, проте влаштувати фінальний штурм так і не вдалося.