Ліга Європи: «Чорноморець» та «Дніпро» проходять у груповий етап

00:19, 30 серпня 2013

Одеський «Чорноморець» у напруженому матчі-відповіді з албанським «Скендербеу» в серії післяматчевих пенальті здобув путівку в груповий етап Ліги Європи. Дніпропетровське «Дніпро» здолало естонську команду «Нимме Калью» з рахунком 2:0 і також пройшло в груповий етап.

«Чорноморець» пропустив гол на 19 хвилині зустрічі. Одесити діяли активно, але розламати оборону суперника у першому таймі не вдалося. У другому таймі на 64 хвилині нападник Сергій Самодін вибіг один на один з воротарем «Скендербеу», але переграти кіпера гостей не зумів. Вияснити стосунки в основний час командам не вдалося, а також не визначили переможця і в двох додаткових екстра-таймах. Все вирішилось у серії післяматчевих пенальті, що завершились з рахунком 6:7 на користь одеситів.

Своєю чергою, дніпропетровське «Дніпро» наприкінці першого тайму повело у рахунку в матчі з «Нимме Калью». Маючи комфортну перемогу в першому матчі з рахунком 3:1, футболісти «Дніпра» діяли доволі спокійно та впевнено. На 70 хвилині другого тайму остаточно суперника засмутив нападник «Дніпра» Роман Зозуля. Він зробив рахунок 2:0, з яким і закінчився матч.

Нагадаємо одеський «Чорноморець» у першому матчі раунду плей-офф Ліги Європи переміг албанський «Скендербеу» з рахунком 1:0. Одесити домінували впродовж всієї зустрічі і продемонстрували видовищний футбол.

Додамо, ФК «Дніпро» (Дніпропетровськ) в першій зустрічі, впевнено здолав естонську команду «Нимме Калью» з рахунком 3:1 в матчі раунду плей-офф Ліги Європи УЄФА.

Нагадаємо, що київське «Динамо» пройшло в груповий етап Ліги Європи.