Ліга Європи: «Динамо» не втримало перемоги над «Рапідом»

22:09, 3 жовтня 2013

У другому груповому раунді Ліги Європи київське «Динамо» на виїзді не змогло втримати перемогу над австрійським «Рапідом». Господарі зрівняли рахунок на 94-й хвилині зустрічі. Матч закінчився нічиєю 2:2.

Гол австрійці отримали на 30-й хвилині. Після прострілу з флангу низом нападаючий Андрій Ярмоленко точно пробив по воротах – 0:1. Через три хвилини динамівці знову святкували. Джермейн Ленс забив гол після сильного удару і рикошету від захисника «Рапіда» Крістофера Дибона.

«Рапід» відігрався у другому таймі, на 53-й хвилині, після подачі на дальню штангу. Австрійці щодуху намагались забити ще один гол. Наприкінці матчу суперники обмінялись гострими ударами та атаками. До 78-ї хвилини чотири футболісти «Рапіда» мали по «гірчичнику». На 94-й хвилині кияни пропустили гол.

Нагадаємо, у першому груповому матчі ЛЄ в Києві «динамівці» поступилися бельгійському «Генку» з рахунком 0:1.

Як відомо, київське «Динамо» здобуло перемогу над казахстанським «Актобе» та пройшло в груповий раунд Ліги Європи.

Додамо, що «Динамо» потрапило у групу G і має таких суперників: Генк (Бельгія), Рапід Вена (Австрія),Тун (Швейцарія).

Суперники українських клубів у Лізі Європи.