Ліга Європи: «Динамо» обіграло «Актобе» з рахунком 3:2

19:25, 22 серпня 2013

Київське «Динамо» здобуло перемогу над казахстанським «Актобе» з рахунком 3:2 в першому матчі раунду плей-офф кваліфікації Ліги Європи УЄФА.

На 16-й хвилині Андрій Ярмоленко в один дотик результативно замкнув простріл Дуду з правого флангу. Хоч підопічні Блохіна і володіли ініціативою, моментами вони провалювалися в обороні, пише Футбол 24.

Найактивнішим у складі «актюбінців» був Олександр Гейнріх. Саме його небезпечний простріл став передумовою автоголу Бенуа Тремулінаса. Команди пішли на перерву за рівного рахунку.

На початку другого тайму кияни забили два голи. Спочатку Браун Ідейє скористався своєчасним пасом Аруни. Нігерієць уникнув офсайду, обіграв воротаря і вразив порожні ворота. Через шість хвилин забив Бельханда. Марокканець результативно пробив в один дотик після прострілу Ідейє.

На 65-й хвилині Марат Хайрулін прекрасним ударом з льоту з кута штрафного майданчика скоротив відставання. Суперники могли забивати ще неодноразово. В господарів зі штрафного небезпечно пробивав Гейнріх, а Лисенков влучив у перекладину.

Попри не дуже переконливу гру, кияни здобули задовільний результат і спокійно можуть готуватися до матчу-відповіді, який відбудеться у Києві 29 серпня.

"Актобе" - "Динамо" - 2:3