Ліга Європи: «Динамо» вдома програло бельгійському «Генку»

00:05, 20 вересня 2013

Київське «Динамо» розпочало груповий етап Ліги Європи з поразки бельгійському «Генку» з рахунком 0:1. Кияни грали вдома і почули немало свисту від своїх вболівальників.

Перший тайм закінчився за рахунку 0:0. Киянам бракувало гостроти в атаках та впевненості у захисті. На 23-й хвилині класно по воротах «Генка» пробив нападаючий Андрій Ярмоленко, але воротар гостей врятував бельгійців від гола. Кількома хвилинами пізніше Андрій знову наважився на удар, але відстань була надто велика, і бельгійський кіпер забрав м’яч. У кінці тайму футболісти покидали поле під свист трибун.

Як сказав коментатор матчу, гол «Генка» у ворота киян на 61-й хвилині другого тайму став ударом по серцях київських вболівальників. Свист на стадіоні посилився. А гол «Динамо» отримало від  бельгійського футболіста Жюльєна. Він сильним ударом поклав м’яч в дальный кут воріт від нашого воротаря. Після голу кияни на мить стрепенулись і провели разючу контратаку, на вістрі якої був Андрій Ярмоленко. Але воротар знову був на висоті. «Генк» розпочав притримувати м’яч, намагаючись збити атакувальний запал «Динамо».

Гра киян помітно пожвавилась з виходом на поле одного з лідерів команди – півзахисника Олега Гусєва. Біля бельгійських воріт почалися численні «пожежі», захисники «Генка» запанікували. Однак динамівці не змогли реалізувати численні гольові моменти у кінці другого тайму.  В результаті – прикра домашня поразка з рахунком 0:1.

Нагадаємо, що київське «Динамо» здобуло перемогу над казахстанським «Актобе» та пройшло в груповий раунд Ліги Європи.

Додамо, що «Динамо» потрапило у групу G і має  таких суперників: Генк  (Бельгія), Рапід Вена (Австрія),Тун (Швейцарія).

Нагадаємо, що сьогодні 19 вересня, «Дніпро» та «Чорноморець» у перших матчах групового етапу Ліги Європи здобули перемоги. «Дніпро» переграв румунський клуб «Пандурій» з рахунком 1:0, а «Чорноморець» хорватський клуб «Динамо Загреб» з рахунком 2:1.

Додамо, що у 10 турі Української Прем’єр-Ліги, що розіграють у цей вікенд, львівські «Карпати» на виїзді зіграють з «Динамо». Матч відбудеться у неділю 22 вересня о 19:30.