Ліга Європи: «Дніпро» переміг «Аякс», «Динамо» поступилось «Евертону»

08:25, 13 березня 2015

У перших матчах 1/8 фіналу Ліги Європи зіграли дві українські команди - «Дніпро» та «Динамо».

Дніпропетровський клуб приймав голландський «Аякс» на полі стадіону НСК «Олімпійський» у Києві. Підопічні Мирона Маркевича зуміли перемогти гостей з рахунком 1:0. Переможним став гол нападника «Дніпра» Романа Зозулі, який розстріляв ворота «Аякса» на 30 хв.

У свою чергу, підопічні Сергія Реброва поступилися «Евертону» у Ліверпулі з рахунком 2:1. Першими перевагу здобули динамівці - на 14 хв гол у ворота господарів реалізував Олег Гусєв. Однак під завісу першого тайму «Евертону» зусиллями Нейсміта вдалося зрівняти - 1:1.

Впродовж другої половини зустрічі команди тримали нічию, проте на 80 хв Даніло Сілва заробив пенальті, який холоднокровно реалізував Ромелу Лукаку - 2:1.

Матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи відбудуться 19 березня - «Динамо» прийматиме «Евертон» на НСК «Олімпійський», а «Дніпро» позмагається з «Аяксом» за путівку у чвертьфінал турніру на стадіоні в Амстердамі.