Ліга Європи: «Дніпро» та «Чорноморець» виграють у перших матчах груп

22:00, 19 вересня 2013

Дніпропетровське «Дніпро» у першому матчі групового етапу Ліги Європи переграло румунську команду «Пандурій» з рахунком 0:1. Своєю чергою, одеський «Чорноморець» переміг хорватський клуб «Динамо З» ― 1:2. Обидві наші команди грали на виїзді.

«Дніпро» був у статусі фаворита та створював більше небезпечних моментів, проводив гострі атаки на ворота суперника. Гол румуни отримали на 38-й хвилині. Після подачі кутового півзахисник Руслан Ротань сильним ударом забив гол. У другому таймі «Дніпро» продовжував створювати моменти. Хоча румуни також не спали і користали з провалів в обороні. Один з таких, на 85-й хвилині, ледь не призвів до голу. Матч закінчився з рахунком 0:1. «Дніпро» перемогло.

«Чорноморцю» довелось нелегко. Наприкінці першого тайму одесити пропустили гол в «роздягальню» ― 0:1. Але за час перерви вони зуміли зібратися та почали тиснути і, як наслідок, провели два голи в ворота хорватів. На 62 нападник Олексій Антонов головою зрівняв рахунок ― 1:1, а на 65 півзахисник Франк Джа Джедже також головою зробив рахунок 1:2 на користь моряків. Хорвати пішли великими силами в атаку. Одесити відійшли назад і вирішили потримати м’яч.   Футбол закінчився за рахунку 1:2 на користь моряків.

На шляху у Лігу Європи «Чорноморець» переграв молдовську «Дачію», у третьому кваліфікаційному раунді пройшов сербську «Црвену Звезду». А також у напруженому матчі-відповіді з албанським «Скендербеу», в серії післяматчевих пенальті, здобув путівку в груповий етап Ліги Європи.

«Дніпро» розпочало своє сходження в груповий етап ЛЄ поєдинком з естонською командою «Нимме Калью», і без проблем її пройшло.