Ліга Європи: «Дніпро» впевнено переграло «Нимме Калью»

22:13, 22 серпня 2013

ФК «Дніпро» (Дніпропетровськ) на виїзді впевнено здолав естонську команду «Нимме Калью» з рахунком 3:1 в матчі раунду плей-офф Ліги Європи УЄФА.

Різниця команд у класі стала помітна з перших хвилин зустрічі. Футболісти «Дніпра» перегравали суперника в центрі поля та активно пресингували впродовж зустрічі.

Перший м’яч у ворота господарів забили після пенальті, його заробив і реалізував Євген Селезньов на 23 хвилині. Другий м’яч на 36 хвилині після удару і рикошету забив півзахисник Жуліано.

На початку другого тайму після небезпечного кутового футболісти естонського клубу ледь не забили гол. Але підстрахував воротаря Яна Лаштовку захисник Андрій Федецький. Через декілька хвилин футболісти «Дніпра» після блискавичної контратаки зробили рахунок 0:3. Відзначився нападник Роман Зозуля. Але одразу і пропустили гол в свої ворота. Завдяки рикошету естонський футболіст випередив воротаря «Дніпра» та перекинув м’яч усітку – 1:3. Поєдинок так і завершився.

Матч-відповідь відбудеться 29 серпня на «Дніпро Арені».

Додамо, що сьогодні першому матчі раунду плей-офф кваліфікації Ліги Європи «Динамо» здобуло перемогу над «Актобе» з рахунком 3:2.