Ліга Європи: «Дніпро» здобув впевнену перемогу у матчі з «Олімпіакосом»

22:40, 19 лютого 2015

Головний наставник дніпрян Мирон Маркевич відзначає першу перемогу «Дніпра» у новому році. У матчі 1/16 Ліги Європи дніпропетровський клуб переміг з рахунком 2:0 грецький «Олімпіакос».

Перший тайм на НСК «Олімпійський» у Києві не запам'ятався ні гольовими моментами, ні гострими атаками. Команди вирушили на перерву з безгольовою нічиєю.

А вже на початку другого тайму гол  у ворота греків реалізував Джаба Канкава - 1:0. Не встигнувши отямитись від пропущеного м'яча, гості отримали другий від капітана «Дніпра» Руслана Ротаня і рахунок стає 2:0.

До фінального свистка «Олімпіакос» не зумів організувати відповіді господарям поля, таким чином команда Мирона Маркевича здобула першу перемогу у матчах плей-оф Ліги Європи.