Ліга Європи: «Металіст» у більшості програв турецькому «Трабзонспору»

07:52, 28 листопада 2014

У матчі п'ятого туру групового етапу Ліги Європи харківський «Металіст» поступився турецькому «Трабзонспору» з рахунком 1:3.

Харків'яни програли турецьким суперникам, хоча періодично частіше володіли м'ячем, а також більше атакували. Однак рахунок у матчі відкрили таки господарі - на 36-ій хвилині гол оформив Белькаль - 1:0.

«Металісту» вдалося зрівняти рахунок аж всередині другого тайму - на 68-ій хвилині зустрічі забив Гоменюк - 1:1. Більше того, за 15 хвилин до закінчення гри харків'яни залишилися на полі в більшості - за фол проти Жажи арбітр вилучив з поля захисника «Трабзонспору» Меджані.

Однак до кінця зустрічі гості не лише не забили, а й пропустили два голи. Таким чином харківський «Металіст» п'ятий раз поспіль зазнав поразки у груповому етапі Ліги Європі, втративши будь-які шанси потрапити до фінальної частини змагань.

Додамо, що київське «Динамо» вийшло в 1/16 фіналу Ліги Європи УЄФА, обігравши на своєму полі з рахунком 2:0 португальський «Ріу Аве».