Ліга Європи: «Металіст» здобув перемогу в Австрії

08:42, 16 вересня 2011

16 вересня стартував груповий турнір другого за престижністю футбольного єврокубка – Ліги Європи.

Полтавська «Ворскла» на виїзді зазнала поразки від данського «Копенгагена» – 0:1. Єдиний гол підопічні Миколи Павлова пропустили після сумнівного пенальті.

Київське «Динамо» уже на доданих арбітром хвилинах врятувалося від програшу в домашньому матчі з англійським клубом «Сток Сіті» – 1:1. Рахунок зрівняв Огнен Вукоєвич.

Харківський «Металіст» здобув вольову перемогу в Австрії. Команда Мирона Маркевича після першого тайму поступалася віденській «Аустрії», але по перерві змогла забити двічі – 2:1. Відзначилися Папа Гуйє – після подачі кутового і Шав’єр – з пенальті.

Зазначимо, що другий тур відбудеться 29 вересня. «Ворскла» зіграє вдома з «Ганновером». «Динамо» - на виїзді з «Маккабі». «Металіст» у Харкові приймає «Алкмаар».