Ліга Європи: «Зоря» не втримала перемогу у матчі з «Феєноордом»

23:08, 21 серпня 2014

Луганська «Зоря» і роттердамський «Феєноорд» розійшлися миром, зігравши у раунді плей-офф Ліги Європи з рахунком 1:1.

Стадіон «Динамо» імені Валерія Лобановського у Києві зібрав не більше 5 тисяч вболівальників, незважаючи на те, що «Зоря» жодного разу не програла у цьогорічному розіграші Ліги Європи.

Луганчани першими відкрили рахунок - на 27 хвилині фантастичний гол із штрафного оформив захисник Максим Білий. Однак радіти перевазі господарям поля довелося недовго - вже за 10 хвилин гості зуміли зрівняти рахунок.

Впродовж другого тайму суперники перехоплювали ініціативу в одне одного: луганчани багато помилялися в центрі поля і зуміли зібратися вже аж під кінець зустрічі. Однак голів більше не було і яка команда вийде у груповий етап Ліги Європи, стане зрозуміло після матчу-відповіді у Роттердамі.