Ліонель Мессі забив 500-й гол за «Барселону»

11:24, 24 квітня 2017

У матчі 33-го туру чемпіонату Іспанії мадридський «Реал» програв «Барселоні» з рахунком 2:3. Вирішальним у зустрічі став гол Ліонеля Мессі, який також виявився 500-м голом аргентинця за «Барселону».

Рахунок зустрічі на «Сантьяго Бернабеу» відкрив півзахисник «Реалу» Каземіро у середині першого тайму, на що гості одразу ж відповіли голом Ліонеля Мессі - 1:1. На 73-й хв Іван Ракітіч вивів «Барселону» вперед. Однак каталонці утримували перевагу недовго - на 85-й хв півзахисник Хамес Родрігес забив другий м'яч «Реалу» у цьому матчі.

Остаточним у зустрічі став гол Лео Мессі на останній хвилині матчу, що принесло «Барселоні» перемогу і дозволило вийти на перше місце у турнірній таблиці чемпіонату Іспанії.