Луганська «Зоря» у Львові поступилася «Естерсунду» у Лізі Європи

06:53, 15 вересня 2017

Луганська «Зоря» цьогоріч матчі групового етапу Ліги Європи вирішила проводити у Львові на «Арені Львів». Жереб у суперники послав їй німецьку «Герту», іспанський «Атлетік» та шведський «Естерсунд». Саме останню команду луганчани першим приймали на домашньому полі у четвер, 14 вересня.

В першому таймі кожна з команд створила по декілька моментів, щоб вийти вперед, але відзначитися нікому так і не вдалося. У господарів активним був форвард Юрі та фланговий півзахисник Артем Громов. Однак їх ударам бракло влучності.

Вийти вперед «Естерсунд» зумів вже у другому таймі. Кен Сема поборовся за м’яч у центрі поля і віддав його на Семана Годоса. Останній вдало реалізував свій момент.

Згодом «Зоря» могла зрівняти рахунок. Однак удар Максима Луньова прийняла на себе поперечка, а удар В’ячеслава Чечера зумів заблокувати захисник. У відповідь гості забили ще раз. Альхаджі Геро, який лише наприкінці матчу вийшов на поле, потужним ударом в додатковий час подвоїв перевагу своєї команди, встановивши остаточний рахунок у матчі.

0:2, і «Зоря» поступається у першому матчі групового етапу Ліги Європи.

Варто зазначити, що через пізній початок гри – 22:05, матч не викликав значної зацікавленості у львівських вболівальників.