Луганська «Зоря» вдруге програла «Рапіду» та вилетіла з Ліги Європи

Українська команда продовжить свої виступи у груповому етапі Ліги конференцій

21:52, 26 серпня 2021

Луганська «Зоря» в рамках матчу-відповіді плей-офф кваліфікації Ліги Європи в домашньому матчі на «Славутич-Арені» в Запоріжжі поступилася віденському «Рапіду» з рахунком 2:3 та покинула турнір, пише «Sportarena».

Це вже друга поразка від австрійського клубу: перший поєдинок завершився розгромною поразкою луганців з рахунком 0:3.

Український клуб уже до 15-ї хвилини пропустив два голи. У воротах Микити Шевченка по голу забили Марко Грюль і Лео Греймл.

До перерви господарям вдалося відіграти один гол: Олександр Гладкий з передачі Сергія Булеци поцілив у ворота гостей. Однак вже всередині другого тайму Таксіархіс Фунтас забив третій м'яч у ворота «Зорі».

Наприкінці матчу форвард луганців Шахаб Захеді ударом з пенальті зробив рахунок 2:3. Вже на 89-й хвилині «Зоря» мала нагоду зрівняти рахунок і зробити 3:3 на табло, але на цей раз фортуна не була на боці луганської команди – голкіпер гостей «взяв» удар Шахаба Захеді.

Після програшу у плей-офф Ліги Європи «Зоря» зіграє в груповому раунді Ліги Конференцій, турніру, який був створений УЄФА лише цього сезону.