Луганська «Зоря» втретє програла на виїзді і втратила шанси на вихід з групи

20:10, 24 листопада 2016

У п'ятому турі групового етапу Ліги Європи луганська «Зоря» програла на виїзді стамбульскому «Фенербахче» з рахунком 0:2 і втратила шанси на продовження боротьби в єврокубках.

У перші хвилини луганська команда виглядала активніше за суперника. Господарям знадобилося більше чверті години, щоб відповісти своєю гостротою біля чужих воріт - це Еменіке пробив повз ворота гостей.

Український колектив відзначався активною грою на флангах і намагався нагнітати ситуацію на стороні супротивника. Вигідний момент втратив Дмитро Гречишкін, після удару якого в кінці першого тайму м'яч пролетів вище воріт.

«Зоря» продовжила активність після перерви, але на 59-й хвилині пропустила гол. Відзначився Мирослав Стох, який відкрив рахунок красивим ударом з-за меж штрафного.

Через вісім хвилин «Фенербахче» подвоїв свою перевагу: Сімон К'яєр завершив голом передачу зі стандарту.

У час, що залишився, турецький клуб спокійно втримав перемогу і закріпився на першому місці групи A з 10-ма очками. «Зоря» має у своєму активі два бали і вже не зможе покинути останню, четверту позицію.