Луцьк та Рівне можуть створити агломерацію для налагодження співпраці та економічного розвитку регіонів. По це 26 травня йшлося під час презентації проекту Стратегічного плану економічного розвитку та підвищення конкурентоспроможності Центрально-Волинської агломерації.
Головний радник проекту «Локальні інвестиції та національна конкурентоспроможність» Ігор Парасюк зауважив, що Луцьк та Рівне дуже наближені одне до одного, а тому повинні співпрацювати, адже зараз це лише сусідські відносини та подекуди конкуренція. «Об’єднання ваших ресурсів: трудових, економічних інвестиційних ресурсів призведе до підвищення конкурентоспроможності», - пояснив він.
Тим не менш, на думку Парасюка, така співпраця не можлива без сприяння обласних державних адміністрації та рад. Він презентував стратегічний план на 10 років, в якому розписано про можливі форми співпраці. Найперше, вважає головний радник, необхідно добудувати дорогу, яка сполучає два міста. Також Парасюк зауважив, що різноманітні виставки, ярмарки, та інші заходи слід проводити у різні дні, щоб люди мали можливість побувати і там, і там, інформує VIP.
«Агломерації успішно працюють у великих країнах нашого світу, я думаю їх варто застосовувати і в нас», - заявив він.
За довідкою Вікіпедії, міська́ агломера́ція (від лат. agglomeratio — приєднання) — територіальне утворення, в основі якого лежить певне місто, а також певна сукупність селищ міського типу, сільських та інших поселень, які об'єктивно об'єднані в єдине ціле (складну багатокомпонентну динамічну систему) інтенсивними економічними, у тому числі трудовими та соціальними, культурно-побутовими, рекреаційними та іншими зв'язками, а також екологічними інтересами.