ФК «Львів» та «Карпати» зіграли у бойову нічию

Львівське дербі зібрали понад 8000 вболівальників

19:36, 22 вересня 2018

У матчі 9-го туру УПЛ відбулося львівське дербі – ФК «Львів» приймав ФК «Карпати». Гра відбулася на «Арені Львів». Матч зібрав понад 8 тис. осіб. При цьому фанати «Карпат» зібрали чималу кількість осіб, які зайняли два гостьові сектори. Вони були відділені від решти глядачів на трибунах. І не даремно. Адже в середині другого тайму арбітр матчу був навіть змушений зупинити матч через використання піротехніки.

Сама гра розпочалася під зливу, яка згодом припинилася. Однак це мало вплинуло на матч. Гравці «Львова» захопили ініціативу, і більше володіли м'ячем. Та до гостроти справа не доходила. Боротьба більше йшла в центрі поля, інколи з сутичками між гравцями. Але без грубощів.

Суддя неодноразово зупиняв гру

Два небезпечні моменти у першому таймі - це штанги біля кожних з воріт. Спочатку після подачі з кутового хрестовина врятувала «Карпати» від пропущеного голу. А згодом вже м'яч влучив у штангу після потужного удару Кльоца з-за меж штрафного майданчика, і викотився в поле.

Боротьба в центрі поля без гострих моментів продовжилася і в другому таймі. На другу 45-хвилинку капітан «Карпат» Артем Федецький вийшов з перемотаною головою - в одному з моментів він отримав травму.

На 60-й хвилині суддя був змушений зупинити гру - фанати «Карпат» закидали поле фаєрами. Гра відновилася за п'ять хвилин, і ця перерва пішла на користь «Карпатам», які мало одразу не забили - м'яч після удару Мякушко після рикошету полетів над кутом воріт.

Фанати закидали поле фаєрами

Та саме Мякушко забив за «Карпати» у цьому матчі. Ще у першому таймі він виконав штрафний, але м'яч влучив у стінку. У другому таймі гравці суперника не зуміли завадити, а Олександр Бандура відбити м'яч. На табло була 73-я хвилина.

Усі фото Євгена Кравса для ZAXID.NET

Коли ж табло показало 79-у хвилину матчу, рахунок вже був 1:1. Гравці «Львів» провели атаку лівим флангом, і Бруно відправив м'яч у ворота «Карпат».

Більше команди не забивали. Львівське дербі через 9 років закінчилося у нічию.

Львів - Карпати 1:1
Голи: Бруно, 79 - Мякушко, 73